Türk medyası ekonominin çözümünü falda buldu

Türkiye ekonomi ile yatıyor, ekonomi ile kalkıyor. Bir yandan yüksek enflasyon diğer yandan bu yüksek enflasyonda yatırım araçları.

Borsa, altın, döviz ne olacak soruları her gün yanıt arıyor.

Yazımızın başlığında dedik ya, işimiz fala kaldı.

Deyim yerindeyse aynen öyle;

Televizyonlar artık, ekonomik gidişin akıbetini kendilerine finansal astroloji uzman olarak nitelendiren kişileri ekrana çıkartıyor, yatırım araçları ve Türk ekonomisinin geleceğini yorumlatıyor.

Bunlardan biri de Sözcü Televizyonu’nda kendisine rastladığımız Gökyüzü Sohbetleri Programında konuşan Astroloji uzmanı, yazar Öner Döşer oldu.

Yorum sizin, işte o program ve Özer Döşer’in söyledikleri:

“1994 yılında 27 Mart’ta bir yerel seçim vardı, arkasından 5 Nisan kararlarını gördük. O dönemin gezegen açılarına ve gezegen kavuşumlarına baktığımız zaman; örneğin Satürn yine balık burcundan geçiş yapmaktaydı.

YILDIZLAR 1994’E BENZİYOR

30 yıl sonra yine Satürn balık burcundan geçiş yapıyor. 1994’te Mars Satürn kavuşumu yaşanmasının akabinde böyle bir durum oldu.

Dolayısıyla insanın aklına da şu geliyor acaba 5 Nisan kararlarının bir benzerini de deneyimleyecek. Ya da bazı sıkılaştırmaya yönelik olabilir, bazı tedbir yönünde bazı kararlar olabilir. Tabii 30 yıl evvelin ekonomik koşullarıyla bugünün ekonomik koşulları aynı değil, Bugün ekonominin başında olanlarla o gün ekonominin başında olanlar aynı kişiler değiller”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x